
Універсальне добриво NPK з сірої
NPK (S) 6-20-30 (7)
Концентроване універсальне основне добриво для всіх типів с / г культур. Легкорозчинні, повністю засвоювані інгредієнти. Кругла рівномірна гранула, хороші розсіюючі властивості.
Властивості:
Універсальний концентрований основне гранульоване добриво для підживлення всіх с / г культур - зернових озимих і ярих, промислових, овочевих і садових культур, пасовищ, зелених насаджень. Polifoska 6 особливо рекомендується для підгодівлі рослин, які вимагають багато калію: цукрові буряки, картопля, кукурудза та ріпак, а також під зернові.
Весь азот в добриві знаходиться в амонійній формі, слабо вимивається з грунту. Фосфат амонію є краще засвоюваній формі фосфору, який добре засвоюється кореневою системою рослин в умовах недобору води в ґрунті. Калій знаходиться у формі калієвої солі (хлориду калію) і повністю розчиняється у воді. Сірка в сірчаної формі сприяє засвоєнню азоту і
збільшення білкової маси.
Такий хімічний склад Polifoska 6 сприяє хорошому вкоріненню рослин, правильному і пропорційній їх розвитку з самого початку сходження, збільшує опірність рослин до стресових факторів, а застосування перед посівом - покращує морозостійкість, стійкість до посухи, позитивно впливає на якість цвітіння і рівномірного дозрівання плодів.
Найвища ефективність застосування Polifoska 6 досягається при передпосівному внесенні, при перемішуванні з грунтом на глибину 10-20 см Враховуючи хорошу розчинність, добриво можна застосовувати ранньої навесні для підживлення озимих культур методом розкидання
Рекомендовані норми внесення:
| Культури |
Норма внесення, кг/га |
| Озимі та ярі зернові | 100-200 |
| Соняшник | 100-200 |
| Ріпак | 100-200 |
| Кукурудза на зерно | 100-200 |
| Цукрові буряки | 100-200 |
| Картопля | 100-200 |
| Зернові бобові культури | 100-200 |
Доставка по всій Україні Службами доставки, Автотранспортом, Вагонами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grupa azoty |
| Країна виробник | Польща |
| Препаративна форма | Гранули |
| Тип комплексного добрива | Мінеральне |
| Діючі речовини | |
| Азот | 6 % |
| Калій | 30 % |
| Сірка | 7 % |
| Фосфор | 20 % |
| Упаковка | |
| Вага | 500 кг |
| Упаковка | Біг-бег |
| Біг-бег | 500 кг |
| Мішок | 50 кг |
- Ціна: 25 850 ₴/т
- Мінімальне замовлення: 22 т

