
Універсальне добриво NPK із сірою
NPK (S) 8-24-24 (9)
Універсальне концентроване основне добриво для всіх типів з/х культур. Легкорозчинні, повністю засвоювані інгредієнти. Кругла рівномірна гранула, гарні розсіювальні властивості.
Гранульоване добриво для підживлення всіх з/х культур: зернових озимових і ярових, промислових, овочевих і садових культур, ґрунт, зелених насаджень. Polifoska 8 особливо рекомендується для підживлення рослин у ситуаціях, коли необхідні
— порівнянні кількості фосфору та калію. Весь азот у добриві є в амонійній формі, слабо вимивається з
ґрунту. Фосфат амонію є найкраще засвоюваною формою фосфору, яка добре засвоюється кореневою системою рослин в умовах недобору води в почве. Калій є у формі калійної солі (хлорида калію) і повністю розчиняється у воді. Сірка в сірій формі сприяє засвоєнню азоту та збільшення білкової маси.
Такий хімічний склад Polifoska 8 сприяє гарному вкоріненню рослин, правильним і пропорційним їх розвитку від самого початку сходження, збільшує опірність рослин до стресових чинників, а застосування перед посівом — покращує морозостійкість, стійкість до засухи, позитивно впливає на якість цвітіння й рівномірне дозрівання плодів.
Найвища ефективність застосування Polifoska 8 досягається за передпоєвої внесення, під час перемішування з ґрунтом на глибину 10-20 см. З огляду на гарну розчинність, добриво можна застосовувати ранньою навесні для підживлення озимових культур методом розкидання. Polifoska 8 безпосередньо перед внесенням можна змішувати з карбамідом, аміачною пелітрою, Sale rosan'ом та іншими сухими гранульованими добривами.
Рекомендовані норми внесення:
| Культури |
Норма внесення, кг/га |
| Озимові та ярі зернові | 100-200 |
| Соняшник | 100-200 |
| Рапс | 100-200 |
| Кукуруза на зерно | 100-200 |
| Цукрова буряк | 100-200 |
Доставка по всій Україні: службами доставки, Автотранспортом, Вагонами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grupa azoty |
| Країна виробник | Польща |
| Препаративна форма | Гранули |
| Тип комплексного добрива | Мінеральне |
| Діючі речовини | |
| Азот | 8 % |
| Калій | 24 % |
| Сірка | 9 % |
| Фосфор | 24 % |
| Упаковка | |
| Вага | 500 кг |
| Упаковка | Біг-бег |
| Біг-бег | 500 кг |
| Мішок | 50 кг |
- Ціна: 46 990 ₴/т
- Мінімальне замовлення: 22 т

