


Склад добрива, NPK (0-20-33) +7,5S+1MgO+1,5B+0,5Mn +0,02Zn + 0,001Mo +FERTIVANT - комплексне водорозчинне добриво, склад якого повністю відповідає фізіології мінерального харчування олійних культур: сої, соняшника, ріпаку, гороху, овочевих культур групи капусти, цибулини культур — часник, цибуля. Завдяки легкодоступній мінеральній підживленню добрива поліпшуються обмінні процеси культур, підвищується на 10-15% їх врожайність, товарність, якість товарної продукції: накопичення сухої речовини, вміст олії на 2-3%, цукри, а також поліпшується зберігання.
Повністю та швидко розчиняється у воді, оскільки виготовлений на основі водорозчинних монокалійфосфату (KH2PO4).
Не містить шкідливих і токсичних сполук для культур.
Незмивної осадами впродовж 15-20 днів і має підвищений коефіцієнт засвоєння сполук фосфору (понад 20%) завдяки спеціальному прилипачу «Фертивант».
Фізичні властивості:
- Розчинність у воді 1% рідина утворює стійкий гомогенний розчин.
- Щільність злежання 1,25 г/см3.
- Кислотність pH 1% водного розчину 4,1 — 4,2
- Електропровідність, ЄС 63 — 0,68 МСІ / см
- Максимальна розчинність у воді за t = 20 °C 27,5 — 36,5 г/100 мл
Свойства:
⦁ Активує метаболічні процеси культур у ключові фази їх розвитку для формування максимальних показників врожаю:
- стимулює розвиток кореневої системи та листового апарату
- покращує інтенсивність фотосинтезу
- під час застосування на посівах соняшника, ріпаку або сої сприяє цвітінню
- стимулює утворення квіток, підвищує життєдіяльність пилку
- покращує зернистість кошика в соняшнику
⦁ Сприяє активному засвоєнню елементів живлення кореневою системою
⦁ Підсилює стійкість культур до ураження хворобами, впливу стресів
⦁ Забезпечує приріст врожаю на 10-15%
⦁ Збільшує масу 1000 зерен
⦁ Покращує якісні показники врожаю (накопичення сухої речовини, збільшення вмісту олії/білизна в насінні)
Переваги:
- Підвищується проникність кутикули для активних речовин.
- Забезпечується рівномірний розподіл крапель спрею на поверхні.
- Активні інгредієнти міцно прикріплюються до поверхні аркуша, затримують випаровування.
- Поліпшується проникнення поживних макро- та мезо елементів, а також мікроелементів.
- Пришвидшується проникнення поживних речовин і зберігається до 4 тижнів.
Рекомендации:
| Позакореневі підживлення | ||
| Культури | Рекомендована доза | Фази застосування |
|
Соняшник |
2 кг/га | 2-3 пари листя (ВВСН 14-16) |
| Соняшник | 3 кг/га |
5-6 пар листя (ВВСН 33-37) |
| Рапс озимий і яровий | 2 кг/га |
4-6 листя (за 10-15 днів до припинення осінньої вегетації для озимового ріпаку) (ВВСН 14-16) |
| Рапс озимий і яровий | 3 кг/га |
Весняна розетка (ВВСН 21-39) |
| Рапс озимий і яровий | 2 - 3 кг/га |
Бутонізації (ВВСН 50-61) |
| Рапс озимий і яровий | 3 кг/га | Формування насіння (ВВСН 71-79) |
| Соя | 2 кг/га | 2-3 пари листя (ВВСН 14-16) Бутонізації-початала цвітіння (ВВСН 51-61) Формування бобів (ВВСН 71-79) |
| Капуста | 2 кг/га | 2-3 справжні аркуші (ВВСН 12-13) |
| Капуста | 3 кг/га | Формування головки (ВВСН 41-49) |
| Капуста | 2 - 3 кг/га | Нещільна головка (ВВСН 51-60) |
| Цибуля, часник | 2 кг/га | 3-6 справжнього листя (ВВСН 12-13) З початку формування до наливання цибулини (ВВСН 41-49) |
Рекомендується останню підживлювачку сої комбінувати з 2-3% розчином карбаміду, що дасть змогу підвищити масу 1000 насіння верхніх бобів і урожайність на 15-20%.
Під час використання комбінованого застосування з 10% розчином карбамиду проявляється синергія щодо підвищення продуктивності культур.
Уникайте розпилення за несприятливих умов (наприклад, яскравого сонячного світла, високих температур, періодів активного випаровування.
Може застосовуватися з багатьма фунгіцидами/ інсектицидами, покращуючи їх дію.
Для всіх сумішей із хімічними речовинами, рекомендується робити невеликі (тестові) випробування перед безпосереднім використанням у великих масштабах.
Виділіть два-три дні для часу реакції й оцініть.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitera Baltic |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Діючі речовини | |
| Фосфор | 20 % |
| Калій | 33 % |
| Magnesium Oxide (MgO), % | 1 |
| Sulphur trioxide (SO3), % | 20 |
| Manganese (Mn), % | 0,50 |
| Boron (B), % | 1,50 |
| Molybdenum (Mo), % | 0,001 |
| Zinc (Zn), % | 0,05 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Мішок |
| Вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Препаративна форма | Водорозчинні гранули |
| Основні | |
| Тип комплексного добрива | Мінеральне |
- Ціна: 10 400 ₴/мішок

