

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nutrivant Plus комплексне водорозчинне добриво NPK (18-18-18)+2MgO+0,04 Fe+0,02 Mn+0,01 Zn+0,0025 Cu+0,0025 Mo зі збалансованим вмістом елементів живлення для використання в
фази активного розвитку всіх с/х культур
Свойства:
- Виготовлено з повністю водорозчинних компонентів, не містить хлору.
- Забезпечує культури комплексом елементів живлення, створює понування максимального розкриття генетичного потенціалу.
- Компенсує брак поживних речовин в умовах погіршення поглинальної здатності кореневої системи.
- Високий вміст магнію стимулює синтез хлорофілу — поліпшується фотосинтетична продуктивність.
- Використовується для внесення через різні системи поливання в умовах закритого та відкритого ґрунту.
Рекомендации:
| Культури | Рекомендована доза | Фази застосування |
| Позакореневі підживлення | ||
|
польові культури |
1,5 - 2 кг/га | Фази активного вегетативного розвитку (ВВСН 10 - 17) |
| Овочеві культури | 0,2 кг / 100 л води |
Період активного вегетативного росту (2-3 оброблення за вегетацію з інтервалом 7-10 днів) (ВВСН 10 - 17) |
| Плодово-ягідні | 0,2 кг / 100 л води |
Зелена нирка-зав'язування плодів/ягід (3-4 оброблення за вегетацію (ВВСН 51 - 71) |
| Крапельне зрошення (на 1000 м2) | ||
| Томати | 0,3-0,5 кг/день |
Формування першого пензля-наростання вегетативної маси (ВВСН 10 - 17) |
| Томати | 0,5-1 кг/день | Формування плодів-начало плодоносіння (ВВСН 35 — 55) |
| Огірки | 0,4-0,6 кг/день | 4-6 листя-бутонізації (ВВСН 4 - 51) |
| Огірки | 0,8-1,2 кг/день | Цвітіння-плодоносіння (ВВСН 69 -71) |
| Фертигация: 100 г/100 л води кожні 10-15 днів Норма внесення за фертигаційний період не більше 10 кг/га. |
||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitera Baltic |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Призначення | Універсальне |
| Препаративна форма | Гранули |
| Тип комплексного добрива | Мінеральне |
| Діючі речовини | |
| Азот | 18 % |
| Калій | 18 % |
| Фосфор | 18 % |
| Magnesium Oxide (MgO), % | 2 |
| Manganese (Mn), % | 0,02 |
| Molybdenum (Mo), % | 0,0025 |
| Zinc (Zn), % | 0,01 |
| Copper (Cu), % | 0,0025 |
| Fe, % | 0,04 |
| Упаковка | |
| Вага | 25 кг |
| Упаковка | Мішок |
- Ціна: 6 075 ₴/мішок

